Hizmetlerimiz | İtalya Düğün Organizasyon Hizmetleri - Vera Event
Skip to content

Yurtdışında Düğün Organizasyon Hizmetleri

Düşlerinizdeki yurtdışı düğünü ve balayı hayallerini gerçeğe dönüştürmek için!


Rüya gibi bir ülkede hep hatırlanacak özel bir düğün sizin olabilir. Eğer siz de; Unutulmaz bir düğün yaşamak; Eşsiz İtalyan şarapları ve yemekleri eşliğinde, Avrupa’nın bu en çok ziyaret edilen, en gözde ve en özel ülkelerinde, krallara ve kraliçelere layik bir ziyafet organize edebilmek; Misafirlerinize ve ailenize bir ömür boyu hatırlayacakları bir tecrübe yaşatmak; Romantizm denilince akla ilk gelen isimlerden olan İtalya’da doğa harikası veya tarihi düğün mekanlarında yeni bir hayata evet diyebilmek ve; Türkiye’deki düğün kargaşasından uzaklaşıp, kendi düğününüzü hep hayal ettiğiniz gibi alışılmışın dışında yurtdışında düğün planlayabilmek istiyorsanız, Vera Event hayatınızın en özel gününü sizinle planlamak için hizmetinizde.

Yurtdışında Düğün Fotoğrafçısı

YURTDIŞINDA FOTOĞRAFI

İtalya’da profesyonel düğün fotoğrafları gerek düğün hikayesi gerek dış mekan fotoğraf çekimlerinizde uygun fiyatlarla yanınızdayız.


YURTDIŞINDA DÜĞÜN FOTOĞRAFI

Sizden isteğimiz, düğününüz için her şeyin istediğiniz gibi olduğundan emin olmanız. Fotoğrafçılık konusu, tamamen bizim işimiz ve ihtiyaç duyduğunuz an, sizin için hazır olacağız. Evet, fotoğrafçılığı iyi bildiğimiz gibi, müşterimizin ne istediğini de biliyoruz. Bu yüzden düğün nerede olursa olsun; anı ölümsüzleştirmek kavramını da peşimizde sürükleyerek, gittiğimiz şehirlere getireceğiz ve düğününüzün en mutlu haliyle resmedilmesini sağlayacağız.

Yurtdışında Gelin Arabası

YURTDIŞINDA GELİN ARABASI

Roma şehri başta olmak üzere tüm İtalya’da zevkinize uygun düğün arabalarını uygun fiyatlarla kiralıyoruz.


YURTDIŞINDA GELİN ARABASI

Günümüzde her geçen gün daha da sıradanlaşan ve insanları sıkmaya başlayan düğün konseptine çiftler farklı fikirler ile renk katıyor. Bunlardan birisi de gelin ve damat için özel olan araçlardır. Sıradan yeni model bir gelin arabası yerine pembe klasik bir gelin arabası, ya da üstü açık havalı bir gelin arabası, belki de lüks bir limuzin veya Rolls Royce. Sizin tercihiniz hangi gelin arabasından yana olursa olsun, Roma şehri başta olmak üzere tüm İtalya’da zevkinize uygun gelin arabasını kiralıyoruz.

Yurtdışında Düğün Organizasyon Hizmetleri

YURTDIŞINDA DÜĞÜN HİZMETLERİ

İtalya’da doğa harikası veya tarihi düğün mekanlarında yeni bir hayata evet diyebilmek ve; Türkiye’deki düğün kargaşasından uzaklaşıp, kendi düğününüzü hep hayal ettiğiniz gibi alışılmışın dışında planlayabilmek istiyorsanız, yönünüzü İtalya’ya çevirin.


YURTDIŞINDA DÜĞÜN HİZMETLERİ

Hayatınızın en özel anlarından birini yurt dışında, sevdiklerinizle en sıra dışı, en romantik, en doğal ve unutulmaz şekilde kutlamaya ne dersiniz? İtalya’nın en romantik şehri Roma başta olmak üzere Venedik, Floransa, Toskana, Amalfi, Capri, Puglia, Sorrento, Verona ve Como şehir ve bölgelerinde hayalinizdeki düğünü sevdiklerinizle birlikte gerçekleştirebiliriz.

Yurtdışında Balayı

YURTDIŞINDA BALAYI

Eşi benzeri olmayan ayrıntılarla süslenen balayı tatilini, güzel sürprizler eşliğinde hayata geçirmek için birbirinden farklı, ilgi çekici seçenekler eşleri bekliyor.


YURTDIŞINDA BALAYI

Evliliğe ilk adım attığınız gün bambaşka bir köşesinde uyanmak istemez misiniz? Yorucu düğün hazırlığından sonra mükemmel bir balayı tatilinde hem dinlenmek, hem yeni yerler keşfetmek hem de romantizm yaşamak hakkınız. Hayatınızın belki de en önemli tatili olan balayı geziniz için siz sadece fotoğraf makinenizi yanınıza alın, gerisini biz sizin için halledelim ve balayı turunuzu unutulmaz kılalım.

Yurtdışında Özel Gün Kutlamaları

GÜN KUTLAMALARI

En seçkin davetlerinizde, en özel günlerinizde Vera Event ile unutamayacağınız bir organizasyon yaşamaya hazır mısınız?


ÖZEL GÜN KUTLAMALARI

Özel gün kutlamalarınızı İtalya’da yaparak özel günleri daha da özel kılmak ister misiniz? Doğum Günü Organizasyonu, Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Baby Shower, Bekarlığa Veda, özel partiler, sürpriz partiler… Sizlerde bu özel günlerinizi İtalya’da hoşça kutlamak istiyorsanız en güzel organizasyonları sizin için yapalım.

“Hayal edin. Dileyin. İnanın.”