Diamente | Yurtdışında Düğün Organizasyonu - Vera Event
Skip to content

Düğün Fiyatlandırması

DiamenteDüğün Fiyatlandırması


DIAMENTE COLLECTION FİYATLANDIRMA & MİNİMUM GİDERLER

Diamente Collection düğününün ne kadara mal olacağı hakkında bir fikir edinmek için bir tören alanını seçin ve davetli sayısını düğün yemeği menusu fiyatı ile çarpın. Ardından, çiçek, dekor, eğlence, fotoğraf ve video gibi unsurları içeren ek hizmetler ekleyin *. Örneğin:
(Konuk Sayısı) x (Yiyecek & İçecek Minimum Kişi Başı)

+
Tören ücreti +
Ek Hizmetler Minimum* +
* Ek hizmetler için minimum harcama, tarihe göre değişebilir. Ek hizmetler çiçek, fotoğraf, video, ulaşım, mekan ücretleri ve eğlenceyi içerebilir ancak bunlarla sınırlı değildir.

Bir Diamente Collection Düğününde, kişi başı 75 Euro*’dan başlayan minimum bir yiyecek ve içecek masrafı bulunmaktadır. Ek faktörler (haftanın günü, günün saati) bu fiyatı artırabilir.

2017 Minimum Harcama

DIAMENTE COLLECTION’A EKLEYEBİLECEĞİNİZ HİZMETLER

Aşağıda fiyat bilgilerini bulabilirsiniz.

Bonbonniere nikah şekeri

Çiçek ve Dekorasyon

Davetiye ve Menü

Eğlence

Fotoğraf ve Video

Konaklama

Kuaför Hizmeti

Rehber

Ulaşım

Klasik Gelin Arabaları

DIAMENTE COLLECTION KILAVUZU

Vera Event Düğün Danışmanımız düğününüz için Diamente paketi oluşturmanız konusunda en iyi teklifleri alabilmeniz için sizinle görüşmekten mutluluk duyacaktır.

Diamente Collection paketi 20 – 100 kişilik davetli listesi için uygundur ve etkinlik tarihinden on iki (12) ay önce rezervasyon yapabilirsiniz.
Bazı mevsimlerde ve tatil günlerinde minimum asgari harcamalar uygulanabilir.
Mekanlar her tarih için müsait olmayabilir. Rezervasyon kuralları değişkendir. Daha fazla ayrıntı için lütfen bir Vera Event Düğün Danışmanıyla iletişime geçin.

Ödeme
Organizasyon tarihinizi onaylamak için karşılıklı sözleşme imzalanmalı ve tercih ettiğiniz hizmetlerin toplam tutarının %50’si ön ödeme olarak Vera Event’e ödenmesi gerekmektedir.
Ayrıca, düğün tarihinden otuz (30) gün önce geriye kalan bakiyenin %50’si ikinci ödeme olarak Vera Event’e ödenmesi gerekmektedir.

Özel Hususlar
Düğününüz, sözleşme metninin yürürlüğe girmesinden sonraki 45 gün içinde ise, kutlama tarihinizi onaylamak için tam ödeme yapmanız gerekecektir.

İlave şartlar ve koşullar geçerli olacaktır.