Exclusive | Yurtdışında Düğün Organizasyonu - Vera Event
Skip to content

Yurtdışında Düğün Fotoğrafı, Roma Düğün Fotoğrafı, İtalya Düğün Fotoğrafı

Exclusive Collection

Fotoğraf çekimi, Ön görüşmede belirleyeceğimiz çekim mekanında buluşarak ortalama 3 saat boyunca gelin-damat portre çekimlerini gerçekleştiriyoruz Bu çekim türü düğün den sonraki yada önceki günlerde kendinizi en uygun hissetiğiniz bir günde yapılabilmektedir. Mekan ve konsept seçimi tamamen çiftlerimize aittir, istenilen her konsept ve mekanda çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz.


BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN

HAYAL EDİN & GERÇEKLEŞTİRELİM


YURTDIŞI DÜĞÜN

Yurtdışında evlenmek istiyorsun, ama vize ve konsolosluk işlemlerini, mekan ve düğün planlamasını nasıl yapacağını bilemiyorsun yada vaktin yok. Bu durumda Vera Event’e olarak yanınızdayız.


YURTDIŞI BALAYI

Balayında nereye gidilir?” sorusunu soran yoğun düğün sürecininin hemen ardından dünyanın en güzel noktalarını gezmek isteyen çiçeği burnunda çiftlere özel harika fırsatlar sunuyoruz.


ÖZEL ETKİNLİK

Özel bir gün güzel bir organizasyonla başlar. Doğum Günü Organizasyonu, Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Bekarlığa Veda, özel partiler, sürpriz partiler ve kutlamalar….

Keşfetmeye
Hazır mısınız?

italya'da Düğün Destinasyonları

DESTİNASYONLAR

Dünyanın neresinde evlenmek istersiniz? İtalya, Roma, Venedik, Como, Positano, cinque terre, floransa ve daha fazlası için bizi arayın! İtalya’da düğün için bize ulaşın.


DESTİNASYONLAR

italya'da Düğün Paketleri

DÜĞÜN PAKETLERİ

En özel gününüzde en eşsiz İtalya düğün paketleri sizleri bekliyor. Vera Event En özel gününüzü, sizin için unutulmaz bir masala dönüştürüyor.


DÜĞÜN PAKETLERİ

Yurtdışında Düğünlerimiz

DÜĞÜNLERİMİZ

Tercih edilen destinasyonlar italya düğünleri, roma düğünleri, venedik düğünleri, como düğünleri, floransa düğünleri.


DÜĞÜNLERİMİZ