Luxury Düğün Fotoğrafı Paketi

Luxury DüğünFotoğrafı Paketi

Fotoğraf çekimi, Düğün günü sabahı hazırlıkları ile başlayıp, makyaj yapımı, kuaför hazırlıkları ve gelinlik/ayakkabı/yüzük detayları ile o anları ölümsüzleştiriyoruz. Dış mekan çekimleri için kararlaştırdığımız mekanda ortalama 3 saat gelin-damat portre çekimlerini tamamladıktan sonra nikah töreni ile çekimleri sonlandırıyoruz.

HAYAL EDİN & GERÇEKLEŞTİRELİM

YURTDIŞI DÜĞÜN

Yurtdışında evlenmek istiyorsun, ama vize ve konsolosluk işlemlerini, mekan ve düğün planlamasını nasıl yapacağını bilemiyorsun yada vaktin yok. Bu durumda Vera Event olarak yanınızdayız.

EVLİLİK TEKLİFİ

İtalya’nın en romantik şehirlerinden birinde hayatınızın en özel anlarından biri olan evlenme teklifini, en sıra dışı, en romantik, en doğal ve unutulmaz şekilde etmeye ne dersiniz?

ÖZEL ETKİNLİK

Özel bir gün güzel bir organizasyonla başlar. Doğum Günü Organizasyonu, Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Bekarlığa Veda, özel partiler, sürpriz partiler ve kutlamalar....

Ready to
Explore?
italya'da Düğün Destinasyonları

DESTİNASYONLAR

Dünyanın neresinde evlenmek istersiniz? İtalya, Roma, Venedik, Como, Positano, cinque terre, floransa ve daha fazlası için bizi arayın! İtalya'da düğün için bize ulaşın.

DESTİNASYONLAR
Seremoniler

SEREMONİLER

Bir evlilik seremonisi için dünyanın en çok arzu edilen ülkesinde hayalinizdeki seremoniyle evlenin.

SEREMONİLER
Yurtdışı Düğünleri

DÜĞÜNLERİMİZ

Tercih edilen destinasyonlar italya düğünleri, roma düğünleri, venedik düğünleri, como düğünleri, floransa düğünleri.

DÜĞÜNLERİMİZ