Catering Hizmeti

YİYECEK VE İÇECEKLER

CATERİNG HİZMETİ Tahmin edebileceğiniz gibi İtalya’daki düğününüzün merkez noktası tabii ki yemektir ve doğru menüyü seçmek eğlenceli bir görev!


İTALYA'DA CATERİNG HİZMETİDüğün koordinatörünüz bütçenize ve tercihlerinize göre seçebileceğiniz çeşitli menü seçenekleri sunacaktır. Evet, vejeteryan menü seçeneklerinin yanı sıra koşer usulu pişirilmiş seçenekler de sunuyoruz. Çoğunlukla 4 ile 6 arasında değişse de en az 3 adet sunulacak yemek çeşitleri masaya zarifçe sıralanmıştır böylece misafirler her lokmanın tadını çıkabilir ve bu özel zamanda tadını dostları ve ailesi ile eğlenebilir.
  • Bazı menülerde şarap ve kokteyller yer alırken, diğerleri bu ürünleri ayrı ayrı teklif eder. Açık bir bar mevcuttur ve özel etkinliklerde kutlamayı tatlı bir notla sonlandırmak için mükemmel bir tatlı büfesi mevcuttur.
  • Menülerimizin fiyatı kişi bazında alınır ve tüm vergileri, hizmetleri ve kurulum maliyetlerini içerir.

DÜĞÜN PLANLAMA HİZMETLERİBüyük gününüzü mükemmel bir şekilde organize etmek için sunduğumuz her şey hakkında daha fazla bilgi edinin ve peri masalı düğününüzü gözünüzün önüne getirmeye başlayın. Eğer nereden başlayacağınızdan emin değilseniz veya hakkında konuşmak istediğiniz özel bir şeyler varsa lütfen iletişime geçin.

Show Less
"İhtiyacın olan tek şey Aşk ve Düğün Planlayıcısı"
– Anonim