Prova Yemeği

PROVA YEMEĞİ

PROVA YEMEĞİProva Yemeği düğünde önemli bir rol oynamaktadır. Prova yemeğiniz, yakın arkadaşlarınızı ve ailenizi düğününüzdekinden daha gayri resmi bir şekilde bir araya getirme fırsatıdır.


İTALYA PROVA YEMEĞİ Sizin için unutulmaz prova yemekleri planlarız. Bazı geçmiş etkinlikler bütün misafirlerin muhteşem mahzenleri ziyaret ettiği ve meze ile lezzetli bir şarap tadımı yaptığı Toskana civarında özel bir mülke giden bir manzara gezisini de kapsıyordu. Ardından ana villanın zarif salonlarında mum ışığında bir akşam yemeği ile devam eder. Herkezin özel anılarının olduğu büyülü bir akşamdı.
  • Kadromuz, düğün partiniz için doğru ortamı seçmenizde yardımcı olacaktır. Bu ihtimallerden bazıları göl kenarındaki restoranlar, panoramik okyanus manzaralı villalar veya rahatlatıcı bir yemek için gayri resmi bir Toskana çiftlik evidir; seçim düğününüz için seçtiğiniz bölgeye ve bütçenize bağlı olarak değişiklik gösterir.
  • Düğün koordinatörünüzden etkinliğiniz için nereye karar vereceğinize dayanan bazı fikirler isteyin, sizin için sunacağı mükemmel seçenekler konusunda emin olun.

DÜĞÜN PLANLAMA HİZMETLERİBüyük gününüzü mükemmel bir şekilde organize etmek için sunduğumuz her şey hakkında daha fazla bilgi edinin ve peri masalı düğününüzü gözünüzün önüne getirmeye başlayın. Eğer nereden başlayacağınızdan emin değilseniz veya hakkında konuşmak istediğiniz özel bir şeyler varsa lütfen iletişime geçin.

Show Less
"İhtiyacın olan tek şey Aşk ve Düğün Planlayıcısı"
– Anonim