Seremoni

DÜĞÜN TÖRENİ

SEREMONİ Düğün töreniniz özeldir ve bu anı kişisel ve benzersiz kılmak için mümkün olan her şeyi yapıyoruz. İki düğün asla birbirine benzemez. Kişisel düğün koordinatörünüz, müzikten, çiçekten, yeminlerinizi yazmakta yardımcı olmaya kadar her ayrıntıya yardımcı olmak için hazırdır.


İTALYA DÜĞÜN TÖRENİResmi veya dini olsun, İtalya'daki düğün töreninizi kişiselleştirmek mümkün. Resmi bir tören sırasında çiftler genellikle kendi yeminlerini ve okumak istedikleri özel yazılar ve müzikler eklerler. Kesinlikle Las Vegas’ta değilsiniz ve resmi yeminlerinizi karşılıklı okuduktan sonra özel bir tören için fazlasıyla vaktiniz var.
  • Katolik düğün törenleri geleneksel bir İtalyan Katolik formatını izler ancak burada da müzik ve okumalarda kişiselleştirme için aralık vardır.
  • Protestan düğün törenlerinde de birçok seçenek ve esneklik var. Sadece düğün koordinatörünüze nelerin mümkün olduğunu sorun.

DÜĞÜN PLANLAMA HİZMETLERİBüyük gününüzü mükemmel bir şekilde organize etmek için sunduğumuz her şey hakkında daha fazla bilgi edinin ve peri masalı düğününüzü gözünüzün önüne getirmeye başlayın. Eğer nereden başlayacağınızdan emin değilseniz veya hakkında konuşmak istediğiniz özel bir şeyler varsa lütfen iletişime geçin.

Show Less
"İhtiyacın olan tek şey Aşk ve Düğün Planlayıcısı"
– Anonim