Davetiye ve Hediyeler

DAVETİYELER VE DÜĞÜN HEDİYELERİ

DAVETİYELER VE DÜĞÜN HEDİYELERİ Özgünlük arayan çiftler için, İtalya'dan tüm düğün davetiyelerini seçmek ve postalamak mümkündür. Rönesans geleklerinden kalma el yapımı kağıtlardan daha modern sunumlara istenilen baskıyı ayarlayabilir ve gerekirse dekoratif İtalyan posta ile postalayabiliriz! Davetiyeler özel istek üzerine Kaligrafi'de el ile hazırlanılabilir ve daha fazla şıklık için mum ile mühürlenebilir.


DÜĞÜN HEDİYELERİ İtalyan Düğün Hediyeleri – İtalyanca’da bomboniere - çok çeşitli şekil ve fiyatları olsa da hepsinin ortak bir noktası var: hepsi geleneksel İtalyan konfetisi ve sert şekerle kaplanmış badem içerir.
  • Kurdele ile bağlı şeffaf tüllerden yapılmış basit poşetler, küçük kutular, dekoratif objeler, düğün töreninin gerçekleştiği bölgeye özgü tipik eserler olabilir.
  • Eve döndüğünüzde, düğün hediyeleriniz konuklarınıza İtalya'daki düğününüz sırasında geçirdikleri harika zamanı anımsatır.
  • Düğün misafirlerinize hediye verme fırsatı sağladığımız eşsiz hizmetlerden biridir. Bu, burada İtalya'da bir gelenektir ve tülde yapılan 5.00 € 'lık konfeti yapımından daha abartılı bir gümüş hediye kutusuna kadar çeşitlidir. Her renk düzeni, zevk ve bütçe için kelimenin tam anlamıyla yüzlerce olasılık var.
  • Örnek:
  • Sevimli bir Murano herhangi bir renkte camın elle üflenip gümüş kaplamalı sapla bilşetirildiği tül konfeti şekeri varlığıdır. Konfetinin içi üzerine gelin ve damadın adlarının işlendiği çok küçük kağıtlarla doludur. Tutar : Kişi başı 20€’dan başlayan fiyatlarla.
  • Hap kutusu veya herhangi bir şekil malzeme veya renkten muhafaza kutusu. Gümüş, seramik, eşde üflenmiş cam vs...
  • Kristal veya cam nesneler
  • Utilitarian (parlak renklerde çok sevimli mini espresso makineleri)

DÜĞÜN PLANLAMA HİZMETLERİBüyük gününüzü mükemmel bir şekilde organize etmek için sunduğumuz her şey hakkında daha fazla bilgi edinin ve peri masalı düğününüzü gözünüzün önüne getirmeye başlayın. Eğer nereden başlayacağınızdan emin değilseniz veya hakkında konuşmak istediğiniz özel bir şeyler varsa lütfen iletişime geçin.

Show Less
"İhtiyacın olan tek şey Aşk ve Düğün Planlayıcısı"
– Anonim