Evrak İşlemleri

EVRAK İŞLEMLERİ

EVRAK İŞLEMLERİ Bu hizmetle, tecrübeli düğün planlayıcılarımız resmi geçerliliği olan bir düğün törenini İtalya’da gerçekleştirmek için gerekli bürokratik işlemleri halletmenizde yardımcı olurlar.


İTALYA'DA EVLİLİK EVRAK İŞLEMLERİ İtalya'da yasal bir düğün yapmayı planlayan çiftlerin idari gereksinimleri, eşlerin uyruğu ve ikamet ettiği ülkeye göre büyük ölçüde değişiklik gösterir. Bazen ihtiyaçlar listesi, düğününüzün gerçekleşeceği belediyeye bağlı olarak biraz değişebilir ve bazı durumlarda, evrak işlerini başlatmak için düğünden birkaç hafta önce İtalya'ya gelmeniz gerekebilir. Tüm bunları planlamanız, ihtiyacınız olan tüm dokümanlara sahip olduğunuzdan ve bu dökümanların uygun şekilde tercüme edildiğinden ve yasallaştırıldığından emin olmak, yerel yardım olmadan neredeyse imkansız hale gelebilir.
  • Bu hizmet İtalyan Düğününü kendi ülkenizde yasal hale getirmek için ihtiyaç duyduğunuz her şeyi kapsar. Bu sıkıcı işi basit ve stressiz halletmenizde size yardımcı olabiliriz.
  • İtalya’da, Haziran 2016'dan beri eşcinsel ve lezbiyen birlikteliklerinin yasal olduğunu lütfen unutmayın. Böylece eşcinsel yasal törenler düzenleyebiliriz.

DÜĞÜN PLANLAMA HİZMETLERİBüyük gününüzü mükemmel bir şekilde organize etmek için sunduğumuz her şey hakkında daha fazla bilgi edinin ve peri masalı düğününüzü gözünüzün önüne getirmeye başlayın. Eğer nereden başlayacağınızdan emin değilseniz veya hakkında konuşmak istediğiniz özel bir şeyler varsa lütfen iletişime geçin.

Show Less
"İhtiyacın olan tek şey Aşk ve Düğün Planlayıcısı"
– Anonim